Monografia dra Filipa nominowana do prestiżowej Nagrody Beta

Monografia autorstwa dra Dariusza Filipa pt. „Determinanty efektów alokacji aktywów funduszy inwestycyjnych w Polsce. Atrybuty funduszy oraz cechy zarządzających„, wydana przez C.H.Beck, została nominowana do Nagrody Beta. Nagroda ta to honorowe wyróżnienie wybitnych osiągnięć w dziedzinie zarządzania finansami. Z czterech wyróżnionych prac Kapituła Nagrody w roku 2022 wybrała opracowanie „The Economics of Corporate Trade Credit in Europe” (Koralun-Bereźnicka, Szramowski, 2021, wyd. Routledge). Zwycięzcom oraz nominowanym, w tym naszemu pracownikowi Instytutu Ekonomii i Finansów, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.