Dobre praktyki w nauce – wizyta pracowników Instytutu na Uniwersytecie Islandzkim

W dniach 16-18 maja 2022 r. odbyła się wizyta studyjna pracowników UKSW na Uniwersytecie Islandzkim. W skład grupy wizytującej wchodzili pracownicy naukowo-dydaktyczni: dr Piotr Komorowski (WSE), dr Dariusz Filip (WSE) oraz pracownice administracyjne: mgr Liliana Pawłowicz (Biuro Innowacji Społecznych) i Iwona Kądziela (Ośrodek Zarządzania Projektami).

Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z historią i działalnością Uniwersytetu Islandzkiego oraz przyjrzenia się z bliska realizowanym projektom i inspirującym rozwiązaniom stosowanym w Uniwersytecie Islandzkim. Wizyta finansowana była ze środków Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021, umowa nr: EOG/19/K1/D1/W/0021, wartość dofinansowania: 7540 EUR.