Accounting, Business, Economics and Politics – konferencja z udziałem kierownik kierunku ekonomia dr Jolanty Pakulskiej

W kwietniu 2019 roku w mieście Irbil, leżącym w północnym Iraku, odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa organizowana przez Tishk International University, we współpracy z Salahaddin University oraz Uniwersytetem Szczecińskim. W konferencji wzięli udział przedstawiciele środowiska akademickiego reprezentujący m.in. Szkołę Główną Handlową, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytet we Fryburgu, a także gość z Banku Światowego oraz pracownicy Narodowego Banku Polskiego. Dr Jolanta Pakulska z Instytutu Ekonomii i Finansów wygłosiła prelekcję nt. „Sustainable development and ecoinnovation”. Z wystąpieniami prelegentów z tej konferencji można zapoznać się w tym tutaj: Proceedings Papers.