2022.11.28 Prof. Stefan Brunnhuber (European Academy of Science and Arts): „Financing Our Common Future – A Mechanism That Can Change the World”

Termin i miejsce wydarzenia: 28 listopada 2022, g. 13:00, Kampus Wóycickiego Bud. 24., s. 008. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagane jest jednak wcześniejsze zgłoszenie poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego – kliknij aby się zarejestrować. Spotkanie będzie odbywać się w trybie hybrydowym, tzn. stacjonarnym i zdalnym. Aby uczestniczyć w spotkaniu w formie zdalnej należy się zalogować. Kliknij aby się zalogować! Pytania do prelegenta można zadawać w formie czatu.

Prof. Stefan BrunnhuberMember of the European Academy of Science and Arts (EASA), Board of Trustees at the World Academy of Arts and Science (WAAS), full international member of the Club of Rome

Materiały udostępnione przez prelegenta: